0
09045730864

سیاست حریم خصوصی

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

  • بورسنامه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

 

  • بورسنامه متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت بورسنامه، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

 

  • همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات بورسنامه، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط بورسنامه جزئی از اموال بورسنامه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار بورسنامه است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای بورسنامه محفوظ می‏‌دارد.

 

  • علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط بورسنامه و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار بورسنامه است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

 

  • کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت بورسنامه و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای بورسنامه محفوظ است.

 

  • در صورت استفاده از هر یک از خدمات بورسنامه، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.