0
09045730864

خدمات مشتریان

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنجشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. بورسنامه به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

– کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت بورسنامه به وسیله ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. بورسنامه همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در بورسنامه به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای بورسنامه محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– بورسنامه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای بورسنامه محفوظ است.

– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت بورسنامه، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای بورسنامه محفوظ است. بورسنامه در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت بورسنامه می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، بورسنامه جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

– با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر اطلاعات درج شده در فاکتور و جا به جایی آن وجود ندارد. فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد. همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

 

روند استرداد وجه :

۱- استرداد وجوه پرداختی بابت خرید کالاها و خدمات وبسایت از زمان درخواست مشتری و تایید مدیر وبسایت، ۲ روز کاری زمان خواهد برد.
۲- استرداد وجوه پرداخت شده بابت خدمات دریافت شده پس از کسر مدت زمان استفاده شده از خدمات مذکور خواهد بود.
۳- حساب بانکی معرفی شده جهت استرداد وجه حتما باید به نام شخص پرداخت کننده باشد.
۴- کارمزد استرداد وجه به عهده وبسایت خواهد بود.
۵- محصولات ارسال شده قابل عودت نیستند. بنابراین وجهی مسترد نخواهد شد.

روند مرجوعی کالا :

۱- کالاهای فروش رفته ی این وبسایت قابلیت استرداد و مرجوع شدن را ندارند.( به دلیل سو استفاده های گذشته هیچ گونه عودت وجهی به هر دلیلی برای محصولات، پکیج ها، فیلم ها و وبینار های آموزشی همچنین کتاب های خریداری شده امکان پذیر نیست)
بنابراین خریدار قبل از خرید باید نهایت دقت را داشته باشد.
۲- در صورتیکه هر یک از کالاهای وبسایت قابلیت مرجوع شدن را داشته باشند ، توضیحات در شرح کالا یا خدمات توسط مدیر وبسایت ارائه خواهد شد.

 

نحوه فسخ خدمات :

۱- خدمات ارائه شده در این وبسایت حتما باید قابلیت فسخ شدن داشته باشند. در غیر این صورت امکان فسخ وجود ندارد.
۲- قابلیت فسخ یا عدم فسخ خدمات ارائه شده توسط مدیر وبسایت در شرح خدمات درج گردیده است.
۳- در صورت فسخ پذیر بودن خدمات ارائه شده، جهت محاسبه وجوه قابل عودت، مدت زمان خدمات ارائه شده از کل مدت زمان قرارداد خدمات کسر خواهد شد.

 

نحوه پشتیبانی و خدمات پس از فروش:

۱- پشتیبانی وبسایت در ساعات اداری (شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۸) و تعطیلات از ساعت ۱۰ الی ۲۲ پاسخگوی مشتریان خواهد بود.
۲- در صورت بوجود آمدن نقص فنی در خدمات ارائه شده مدیریت سایت موظف است نسبت به برطرف کردن نواقص در اسرع وقت اقدام کند.
۳- شرایط پشتیبانی پس از فروش محصولات و دوره های آموزشی در شرح محصولات ارائه خواهد شد. بنا بر ضرورت این مدت زمان می تواند بین ۲ تا ۶ ماه باشد.